Hoşgeldiniz Arkadaşlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyun dünyasına hoş geldiniz oyun konsolları Pc Mobil Oyunları İle İlgili tüm aradıklarınız burada (:

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hitman Absulation İnceleme

YazarMesaj
FiratALBAYRAK
Admin
FiratALBAYRAK

Hitman Absulation İnceleme Empty
MesajKonu: Hitman Absulation İnceleme   Hitman Absulation İnceleme I_icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2015 11:36 pm

Hitman evet yalnış duymadınız efsane oyundur bence (: Absulation ile karşımızda olan hitmande bir şey çok dikkatimi çekti abartmadan söylüyorum ki ara sahnelerin gerçekçi olduğu ve beni pc'nin içine kadar düşüren bir grafik motoru var inanılmaz mükemmel başka bir şey söylenemez bile (:
Bu oyunda gizliliklede isterseniz ilerliyebilirsiniz ve ya ben çatışmayı seviyorum da diyebilirsiniz seçim sizin grafiklerinde verdiği güçle karşımızda olan Hitman Absulationun devamını bekleyen bir  ben değilim heralde(: Oyunda kılık değiştirebiliyorsunuz öldürdüğünüz kişiye bürünebiliyorsunuz derken inanılmaz bir oyun öneriyorum arkadaşlar (:
Sizler için Sistem gereksinimleri
Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
İşlemci: Intel Pentium Dual Core E2140 1.60GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3800+
Ekran Kartı: Nvidia 8600 GTS / AMD Radeon HD 2900 GT veya daha iyisi
Ekran Kartı Belleği: 512 MB
Bellek: 2 GB
DirectX Sürümü: 11
Hitman Absulation İnceleme PRZnDa
Hitman Absulation İnceleme OADVmb
https://gamesworldtr.forumdizini.com

Hitman Absulation İnceleme
1 sayfadaki 1 sayfası